Zúčastnite sa Cesty za vedou – navštívte „TOVÁREŇ na SNY“!
               

Zúčastnite sa Cesty za vedou – navštívte „TOVÁREŇ na SNY“!

Dátum: 16.11.2017  |  Autor: Janko  |  Kategória: nekategorizované

Na atraktívnu cestu do  CERN-u 17. – 21. decembra 2017 sú ešte voľné miesta...

O tom, že neoľutujete účasť na ceste za vedou svedčia mnohé maily, ktoré dostávame po návrate účastníkov z našich ciest. Uvediem napríklad tieto dva posledné:

Trochu neskoro, ale predsa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za úžasný výlet pre môjho manžela a jeho kamaráta do CERN-u. Užili si to veľmi, takže moja túžba darovať manželovi špeciálny darček na jeho 40-ku sa naplnila a hlavne výlet sa vydaril na 100 percent aj vďaka Vám a Vášmu tímu, môj manžel bol veľmi šťastný a spokojný.
Ďakujem ešte raz a prajem Vám všetko dobré aj v osobnom aj v pracovnom živote.
S pozdravom Lucia K.
Ako ste si prečítali, je vhodné obdariť aj svojho partnera alebo partnerku, prípadne rodinných príslušníkov. Žeby predčasný vianočný darček? Alebo ďalší mail:

Dovoľte nám, aby som sa vám touto cestou poďakovala za veľmi úspešnú cestu do CERN-u. Prepravca, sprievodca pán Eduard Popovič - výborní. Veľmi vzácny človek, vážime si jeho citlivý prístup k študentom a  nám učiteľom. Veľmi dobrá spolupráca a flexibilita. Ďakujeme za krásny pobyt. Deti sú nadšené. Skvelá práca. Moja otázka, aké cesty ešte ponúkate v rámci vedy a techniky pre študentov? Ak by to bolo zaujímavé, skúsili by sme to urobiť pod hlavičkou AMAVET-u aj na ďalší školský rok. Prajem pekný deň. Jana K.

Pozývame Vás a Vašich študentov nahliadnuť do „továrne“, kde sa darí, tiež bývalým študentom, premieňať ľudské sny na reálne a užitočné produkty. Napríklad aj Web (www) zrodili v CERN-e, v Európskej organizácii pre jadrový výskum, ako vedľajší produkt. Znie to síce veľmi múdro, ale to, čo tvorí hmotu vo vesmíre, z čoho sme my, Zem a Slnko je zložené z kvarku a antikvarku alebo troch kvarkov...

Len za 165 eur navštívite nielen CERN v Ženeve, ale zažijete aj špecifickú neopakovateľnú atmosféru na Vianočných trhoch v Berne. Pri návšteve Technoramy vo Winterthure, v interaktívnom múzeu s fyzikálnymi pokusmi si môžete pokusy vyskúšať aj vy.

V účastníckom poplatku sú zahrnuté náklady na dopravu klimatizovaným autobusom z Bratislavy do Ženevy a späť, 2x ubytovanie v hoteli Formule 1 s raňajkami a slovenského sprievodcu. Vstupenky si žiaci hradia podľa záujmu - nad rámec účastníckeho poplatku.

Využite termín ešte pred vianočnými prázdninami: 17. – 21. decembra 2017.

Návšteva CERN-u bude možno jeden z podnetov, ktorý bude motivovať vašich žiakov k splneniu svojich snov a k rozhodnutiu vydať sa na vedeckú kariéru. Na túto exkurziu sa môžete vydať celoročne.

www.amavet.sk, lehotska@amavet.sk,        +421 905 506 312, +421 2 4487 2331