Projekt Cesty za vedou existuje už od počiatkov AMAVET-u. Zo začiatku sa spájal najmä s turistikou. Počas tohto dlhého obdobia si postupne vyprofiloval programy a ciele. Výsledkom nášho snaženia je niekoľko tisícov spokojných študentov a pedagógov, ktorí sa zúčastnili aktivít v rámci tohto projektu.

Poznanie a priama skúsenosť je nepochybne trvalou hodnotou osobného i profesionálneho rastu každého človeka. Práve preto organizujeme cesty za vedou a technikou do celej Európy.

K tradičným podujatiam už roky patrí Exkurzia do CERN-u – jedného z najznámejších vedeckých centier na svete. Obľúbená je cesta za Vedou a umením v Paríži, ale najmä chorvátsky tábor v kempe Baško Polje v nádhernom prímorskom prostredí a odborným programom pre deti a mládež. Okrem našej ponuky exkurzií pre vás radi pripravíme podujatie podľa vašich predstáv.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 55 bytes written, possibly out of free disk space in /nfsmnt/hosting1_1/7/7/77be52b1-c0fe-4275-88a4-d0b455c71647/amavet.sk/web/wp-content/plugins/ewww-image-optimizer/common.php on line 10567