Adoptuj si mobilný dom pri mori v Chorvátsku

Ak ste snívali o tom, mať priamo pri pláži krištáľového Jadranu svoje vlastné ubytovanie, AMAVET vám ponúka tento sen zreálniť. Pritom netreba žiadne vysoké investičné náklady a administratívne úskalia, spojené s realizáciou sna o bývaní pri mori. Adoptujte si mobilný dom v kempe Baško Polje na Makarskej riviére!

Vychýrená Makarská riviera priťahuje tisícky rekreantov, ale kemp v Baškom Polje aj v tej najhorúcejšej sezóne prináša pohodu a kľud. Píniový les v miernom svahu, štrkové alebo skalnaté pláže, krištáľovo čisté more a nad tým všetkým týčiaci sa mohutný vrch pohoria Biokovo. Skutočná nádhera, v ktorej turistický ruch je pohltený prostredím.

Asociácia pre mládež, vedu a techniku (AMAVET) v rámci neformálneho vzdelávania využíva svoje mobilné domčeky od roku 2013 na vedecké tábory žiakov, školy v prírode, ale aj pre rodiny s deťmi a individuálne dovolenky mládeže a dospelých.

V nasledujúcom období sa v AMAVET-e rozhodli záujemcom o atraktívny pobyt vo vlastnom bývaní pri mori ponúknuť niekoľko domčekov do dlhodobého prenájmu formou adopcie. Konkrétne podmienky prenájmu záujemcom oznámia do 15. januára 2021. Ak máte záujem o adopciu, kontaktujte Lukáša Prochásku, prochaska@amavet.sk, +421 905 506 312.

Ján Nemec