AMAVET ponúka

Rozbiehame pre vás nový portál, kde môžete v rámci benefičnej burzy finančne podporiť AMAVET a vybrať si niektorý z produktov, ktorý ponúkame na:

www.ponukame.amavet.sk

Ako to funguje? Vyzerá to ako e-shop, ale nie je to e-shop.

Princíp benefičnej burzy stojí na myšlienke ponúknuť verejnosti produkty alebo služby AMAVET-u. Finančný príspevok bude použitý na aktivity AMAVET-u, keďže sme neziskové občianske združenie.

V praxi to funguje tak, že si môžete na webe vybrať z našej ponuky, kde je pri jednotlivých produktoch uvedená suma, ktorá znamená výšku finančného príspevku. Vyberiete si, povedzme, tričko AMAVET a web vám zašle platobné údaje na uhradenie príspevku. Po uhradení príspevku vám následne doručíme vami zvolené tričko ako darček.

Vybrať si pekný darček a podporiť dobrú vec.

Benefičná burza je užitočný nástroj ako finančne podporiť občianske združenie a zároveň získať niečo z našich produktov či služieb. Všetky prostriedky budú využité len na činnosť AMAVET-u. Ide teda o podporu aktivít mládeže v oblasti vedy a techniky.

Web je nový a postupne budeme ponuku dopĺňať o nové položky. Ak by ste mali nejaké špeciálne želania, otázky či nápady, neváhajte využiť kontaktné info webu. Radi sa necháme inšpirovať.

www.ponukame.amavet.sk

Lukáš Procháska