Čas letných táborov AMAVET sa blíži

Vyhliadky na leto už vyzerajú optimistickejšie ako začiatkom roka. O plánovaných termínoch denných táborov sme vás informovali v minulom čísle AMAVET Revue. Patrilo by sa však pripomenúť si ich pre prípad, že ešte nemáte pre deti program na leto.

AMAVET minulý rok úspešne zvládol tábory a zvládneme to aj teraz. V prvom rade bezpečne a v druhom rade hravo. Pripravený máme tím animátorov s programom Zvedavých vedcov a na každý deň iné aktivity.

Tábory uskutočníme v júli a auguste a okrem bádateľských experimentov radi nadviažeme aj na obľúbenú návštevu Aurélia, lodičky v Zálesí, program s Mestskými lesmi Bratislava, program s lektormi Strojníckej fakulty STU a ďalšie aktivity, ktoré budeme do programu postupne dopĺňať.

Odporúčaný vek detí je 8 až 14 rokov. Turnus potrvá počas pracovných dní od pondelka do piatka, od 8:00 do 17:00. Tábor sa uskutoční s prihliadnutím na aktuálne hygienické nariadenia s dôrazom na zdravie detí.

Môžete si do diárov značiť tieto turnusy:

5. – 9. júl
12. – 16. júl
2. – 6. august
9. – 13. august

Bližšie informácie nájdete na našom webe www.zvedavivedci.sk, prípadne sa môžete prihlásiť priamo telefonicky na 0905 506 312 alebo mailom: prochaska@amavet.sk.

Lukáš Procháska