DENNÝ TÁBOR – Zvedaví vedci – LETO 2020

Možno vás zaskočí januárová informácia o dennom tábore, ktorý sa bude konať až v lete. Minulý rok však na nás smerovali otázky o tábore omnoho skôr, než by sme čakali. Preto sa teraz nenecháme zaskočiť a tu ho máte:

Miesto konania: Bratislava – Rača a okolie

Kedy: 13. – 17. júl 2020

AMAVET pripravuje tradične aj denný tábor pre deti v Bratislave. Podujatie je vhodné najmä pre deti od 8 do 14 rokov. Pripravený máme pre nich animačný program Zvedavých vedcov, ktorý formou bádateľských aktivít hravo podnecuje záujem o vedu a poznanie. Program tábora je doplnený aj o aktivity vonku, športové hry alebo lodičky v Zálesí pod dohľadom skúsených inštruktorov.

Účastnícky poplatok: 99 €

V cene je zahrnutá aj strava (desiata, obedy s výberom niekoľkých jedál), pitný režim, materiálne zabezpečenie, preprava, vstupné a samozrejme animátori s vedúcim tábora.

Príchody a odchody: Rodič privedie dieťa každý deň ráno v čase od 8:00 do 8:30 h do Krasňanskej besedy na Kadnárovej 19 v Krasňanoch (denné Centrum seniorov). Vaše dieťa si môžete prevziať poobede v čase od 16:30 do 17:00 h. na rovnakej adrese.

Prihlásiť sa môžete mailom na prochaska@amavet.sk alebo telefonicky 0905 506 312. Harmonogram bude postupne dopĺňaný na webe.

Mgr. Lukáš Procháska, PhD., Koordinátor poznávacích podujatí AMAVET