Deti počas prázdnin s AMAVET-om

Naše tábory Zvedavých vedcov s animačným programom sú už žiadanou letnou tradíciou a vítajú ich nielen prázdninujúce deti, ale aj ich rodičia! Tento rok organizujeme tri turnusy denných táborov v Rači a jeden pobytový tábor v Modre.

Denný tábor ZVEDAVÝCH VEDCOV v Rači

Denné tábory sú vhodné pre deti od 7 do 12 rokov. Naše zaujímavé animačné aktivity pripravujeme v mestskej časti Rača, no za nezvyčajným programom sa presúvame v rámci celej Bratislavy. Náš program je pripravovaný s cieľom hravo vyvolávať zvedavosť a záujem detí o vedu. Tieto ciele sa snažíme naplniť prostredníctvom inštruktorov s bohatými skúsenosťami, ktorí si pripravujú nevšedné aktivity – experimenty, ale i návštevou Zážitkového centra vedy AURELIUM, programom na Slovenskej Technickej Univerzite, či poznávaním prírody s odborníkom v Mestských lesoch Bratislava.

Termíny sme pre vás naplánovali na 1. – 4. júla 2024, skrátený, no intenzívny tábor a klasické päťdňové termíny 22. – 26. júl 2024 29. júl – 2. august 2024.

Ak vás náš bohatý program zaujal, neváhajte a využite zľavu 10% na denné tábory, ktorá platí len do 30. apríla 2024.

Viac informácií a prihlášky: https://zvedavivedci.sk/denny-tabor/

Pobytový tábor ZVEDAVÝCH VEDCOV Piesok – Modra

Pobytový tábor odporúčame pre deti od 8 do 13 rokov a uskutoční sa od 18. do 25. augusta 2024. Aktivitami sa snažíme o podnecovanie zvedavosti a kreativity. Máme rôznorodé aktivity, ktoré zahŕňajú podporu tímového ducha skupiny a utužovanie vzťahov, spoznávanie prírody na dobrodružných výletoch a netradičné experimenty zvedavých vedcov. O celý program sa postarajú naši zaškolení táboroví vedúci.

V tábore je postarané o ubytovanie v útulnom penzióne Huncokár s plnou penziou. Penzión prenajímame celý, čím máme zabezpečené súkromie. Je situovaný v Malých Karpatoch, a preto máme veľa priestoru na plánovanie exteriérových aktivít, či už vonkajšie pokusy a pozorovania, túry k rozhľadniam, vodným nádržiam, či výlet na astronomické observatórium.

Viac informácií a prihlášky: https://zvedavivedci.sk/tabory/

Andrea Adamovičová