Hlasujte! GRANT Nadácie Penta spustili

Poznáte to určite tiež. Ak na vás ten istý človek vyskakuje z TV, rozhlasu, z každého printového média aj zo sociálnych sietí, celkom prirodzene vám začne liezť jeho všadeprítomnosť na nervy. Silnejšie povahy dotyčného okamžite filtrujú.

Uvedomujem si, že úplne rovnako je to aj s témami. Práve preto nebol článok o notebookoch v tomto čísle AMAVET revue vôbec v pláne. A nakoniec predsa. Pretože… je to dôležité!

Viac ako pred mesiacom dobrá duša menom Katarína, ktorá AMAVET-u už nie raz výdatne pomohla, opäť zasiahla. Prihlásila náš projekt do grantu Nadácie Penta. A!? Dostali sme sa medzi 96 projektov, ktoré majú šancu zabojovať o dotáciu.

Je to super, ale…! Teraz potrebujeme výdatnú pomoc. Preto Vás prosíme o podporu.

Ak sa počtom hlasov umiestnime v prvej 30-tke, získame 1000 euro. Za to skompletizujeme ďalších 20 PC a notebookov, ktoré okamžite pocestujú za svojimi novými mladými majiteľmi.

Ak vám je myšlienka len trochu sympatická, zahlasujte za náš projekt Podaj notebook ďalej!

Pre každého z vás je to len jedno hlasovanie!

A čo VÁŠ hlas znamená pre nových mladých majiteľov? Tie najúprimnejšie slová, ktoré som tento rok čítala, boli z pera učiteľky Ľudmily Štupákovej v novembrovom čísle AR:

„A ja, napriek  tomu, že som už stará na rozprávky, opäť začínam veriť, že ľudské dobro existuje. A to je asi tou najkrajšou rozprávkou, ktorej sa môžeme stať súčasťou. Za všetky deti ďakujem. A som hrdá na to, že môžem byť čo len malým zrnkom piesku niečoho tak krásneho, ako je dobrovoľnícka práca  AMAVET-u. Šťastný je človek, ktorý dokáže robiť druhých šťastnými.“

 Venujte jednu minútu svojho času a 1 svoj hlas. Nie nám! Deťom! Dáte im šancu vykročiť za svojim snom.

Hlasovanie pozostáva z 3 jednoduchých krokov. Určite to zvládnete. Pripravili sme aj jednoduchého sprievodcu.

Hlasovanie končí 13. decembra 2021. Podľa počtu hlasov sa potom urobí čiara za tridsiatym projektom.
Tí nad čiarou sa budú tešiť.

Link na hlasovanie: priamo na projekt Podaj notebook ďalej!

Link na hlasovanie: zoznam všetkých podaných projektov o grant Nadácie Penta

Ďakujeme vopred každému z vás!

Anka Kravárová, AMAVET klub 959