Júnové aktuality: ŠKOLY V PRÍRODE A TÁBORY 2020

Pomôžeme si aj tento mesiac pranostikou: „Netreba v júni o dážď prosiť, príde, až keď budeme kosiť.“
Čo sa za tým skrýva? Povedzme si najprv pár slov o aktuálnej situácii, ktorá sa pre nás ako občanov postupne zlepšuje. Uvoľňujú sa bezpečnostné opatrenia súvisiace s pandémiou, no v platnosti sú najmä obmedzenia v cestovaní. Plánovanie je komplikované, no môžeme predpokladať, že nastane uvoľnenie a vrátime sa k tradičným podujatiam. Nebudeme teda čakať, nebudeme o dážď prosiť. Plánujeme už teraz letné aktivity – hoci s neskorším štartom – no budeme na leto pripravení.
Letné pobytové aktivity v Chorvátsku začnú od augusta, kam presúvame viacero rezervácií. Nižšie nájdete prehľad voľných miest:

Záujemcovia o letný tábor sa ešte môžu prihlasovať na termíny:

7. august – 16. august (Letný tábor zvedavých vedcov)
+ novinka: 14. august – 23. august (Kung Fu tábor)

Pre účastníkov pobytov v kempe Baško Polje máme momentálne voľné nasledujúce turnusy:

21. august – 30. august
28. august – 6. september
11. september – 20. september

V auguste sa uskutočnia tri denné tábory v Rači. Od začiatku prázdnin vás budeme priebežne informovať na našej stránke https://zvedavivedci.sk/denny-tabor/
Program sa bude postupne dopĺňať podľa situácie a možností. Môžete sa hlásiť do týchto turnusov:

3. – 7. august 2020
10. – 14. august 2020
17. – 21. august 2020

Viac informácií nájdete na aktualizovanej stránke Zvedavých vedcov. Aktuálna obsadenosť sa mení, preto odporúčame informovať sa priamo na známom čísle 0905 506 312, prípadne mailom na prochaska@amavet.sk, kde vám radi overíme dostupnosť a stav voľných miest.

Lukáš Procháska