Letné tábory s AMAVET-om

Letné tábory, ktoré organizuje AMAVET pre mladých vedcov s bohatým programom sú už tradičnou udalosťou v letných mesiacoch. V tomto roku pripravil AMAVET tri turnusy denných táborov v mestskej časti Rača a jeden pobytový tábor v Modre.

Denný tábor Zvedavých Vedcov v Rači je určený pre deti vo veku od 7 do 12 rokov. Program týchto táborov je plný zaujímavých aktivít, ktoré sa neobmedzujú len na Raču, ale rozširujú sa po celej Bratislave. Navštívime Aurelium, Mestské lesy Bratislava, Slovenskú Technickú Univerzitu, alebo splavíme časť Malého Dunaja. Chceme, aby deti objavovali radosť zo všetkého nového, hravého a vzrušujúceho vo svete vedy. Termíny sú stanovené na 1. – 4. júla 2024 pre skrátený intenzívny tábor, vzhľadom na sviatok 5. júla. Druhý je 22. – 26. júla 2024 a tretí denný tábor sa koná 29. júl – 2. august 2024. Tieto oba tábory sú klasické päťdňové. Neváhajte a využite 10% zľavu na denné tábory, platnú do konca apríla.

Viac informácií a prihlášky nájdete na webovej stránke: https://zvedavivedci.sk/denny-tabor/

Pobytový tábor Zvedavých Vedcov v Piesku – Modre je odporúčaný pre deti vo veku od 8 do 13 rokov a uskutoční sa v termíne od 18. do 25. augusta 2024. Naším cieľom je povzbudiť zvedavosť a kreativitu detí prostredníctvom rôznorodých aktivít vrátane tímových hier, dobrodružných výletov a netradičných experimentov. Ubytovanie je zabezpečené v penzióne Huncokár s plnou penziou, ktorý poskytuje súkromie a komfort. Penzión je situovaný v Malých Karpatoch, čo nám poskytuje ideálne podmienky pre exteriérové aktivity ako sú pozorovania prírody, túry a dokonca aj návšteva astronomického observatória.

Viac informácií a prihlášky nájdete na našej webovej stránke: https://zvedavivedci.sk/tabory/

Andrea Adamovičová