Poď sa rozvíjať s AMAVET-om

Chystáme školenie od 22. do 23. júna 2024 v centrále AMAVET-u!

Pre všetkých nadšencov vedy a techniky máme pripravené bezplatné školenie pre dobrovoľníkov – animátorov, ktorí majú pozitívny vzťah k deťom a chcú rozvinúť svoje animátorské schopnosti. Naše školenie je akreditované Ministerstvom školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky. Po úspešnom absolvovaní záverečného testu získajú absolventi certifikát, ktorý je platný na celom území Slovenska. Vedomosti im odovzdá školitelia s bohatými praktickými skúsenosťami, ktorí sa podelia o svoje vedomosti a zručnosti na základe reálnych príkladov z praxe.

Okrem toho, naše združenie poskytuje možnosť získať praktické skúsenosti ako animátor na našich denných či pobytových táboroch. Ceníme si našich dobrovoľníkov a preto im zabezpečujeme priamu prípravu a podporu prostredníctvom komunikácie, ako aj finančnú odmenu.

O animačnom programe

Animačný program Zvedaví vedci hravou formou podnecuje tvorivosť účastníkov prostredníctvom zaujímavých pokusov pod dohľadom vyškolených animátorov, ktorí pracujú s materiálmi bežne dostupnými v domácnosti v laboratóriu pod holým nebom. Aktivitami podnecuje k zmysluplnému tráveniu voľného času a cieľom je aj vytvorenie pozitívneho vzťahu k bádaniu, vede a technike.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, neváhajte a vyplňte stručný dotazník. Vyznačte, že máte záujem o animačný program Zvedavých vedcov a my sa ozveme so všetkými potrebnými informáciami.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqftVopCI6OiN5W5sMrWp3Gzrkiwxsk2azYYlTU65sBopGLg/viewform

Andrea Adamovičová