Ponuka pre Školy v prírode 2020

Sezóna v chorvátskom Baško Polje sa ešte neskončila. Naopak, práve teraz sa žiaci nitrianskeho gymnázia zúčastňujú v rámci školy v prírode na animačnom programe Zvedavých vedcov. Vieme však, že už treba myslieť na budúcoročné podujatia, ktoré sa zvyknú plánovať začiatkom školského roka.

Viacerí pedagógovia nás už oslovili s otázkami ohľadom školy v prírode, a tak sme pre vás pripravili zoznam turnusov k roku 2020. Vyzerá tak trochu ako šachová figúrka veže:

 

 1. jún – 14. jún
 2. jún – 21. jún
 3. jún – 28. jún
 4. jún – 05. júl
 5. júl – 12. júl
 6. júl. – 19. júl
 7. júl – 26. júl
 8. júl – 02. august
 9. júl – 09. august
 10. august – 16. august
 11. august – 23. august
 12. august – 30. august
 13. august – 06. september
 14. september – 13. september
 15. september – 20. september

 

V prípade záujmu zabezpečíme pre skupiny animačný program Zvedavých vedcov, o ktorý sa postarajú certifikovaní dobrovoľníci. Viac informácií o pobyte tu: https://zvedavivedci.sk/skoly-a-ine-skupiny/

Ak by ste mali záujem o pobyt ešte pred sezónou v máji alebo naopak neskôr v septembri, je možné sa individuálne dohodnúť a pri dostatočnom zaplnení môžeme vytvoriť pre vás extra turnus.

V ďalšom AMAVET eRevue už nájdete aj podrobné kalkulácie a cenník školských pobytov. Pre skupiny, ktoré sa záväzne prihlásia v predstihu ponúkneme tradične nižšie ceny účastníckych poplatkov a to isté platí aj pre množstevné zľavy, kde bude môcť pedagogický dozor vycestovať zadarmo.

Odporúčame zarezervovať si svoj termín už teraz. Čím skôr sa ozvete, tým väčšiu šancu máte na to, aby bol váš turnus voľný.

Budeme vám držať palce pri plánovaní budúcoročných podujatí, aby všetko vyšlo tak, ako si prajete. Ak ste už dostali na vycestovanie zelenú, sme tu pre vás na čísle 0905 506 312.

Lukáš Procháska