Vy rozhodujete, my pomáhame: Festival 4 živlov AMAVET má šancu získať grant od Nadácie Tesco

Tesco, jeden z popredných obchodných reťazcov, vytvára príležitosť pre zákazníkov podporovať lokálne projekty prostredníctvom svojej Grantovej výzvy. Medzi šťastné iniciatívy, ktoré sa dostali do užšieho výberu, patrí aj Festival 4 živlov AMAVET 2024.

Projekt Festival 4 živlov AMAVET, ktorý si kladie za cieľ osláviť  a zdôrazniť význam prírodných živlov – zem, vzduch, voda a oheň, sa stal súčasťou tejto grantovej iniciatívy. Festival, plánovaný na 14. júna 2024 v Bratislave, sľubuje jedinečný zážitok pre všetkých žiakov základných škôl, ktorí sa rozhodnú zúčastniť.

Ako môžete prispieť a podporiť tento nádherný projekt? Je to jednoduché – stačí navštíviť niektorú z predajní Tesco v Bratislave, konkrétne Tesco Rínok- Rača, Tesco v Nákupnom centre Vajnoria, Tesco Zlaté Piesky a Tesco Ivanka pri Dunaji. V období od 15. januára do 11. februára 2024 budete mať možnosť hlasovať a vyjadriť svoju podporu projektu Festivalu 4 živlov AMAVET.

Hlasovanie prebieha formou žetónov, pričom každý hlas prinesie Festivalu 4 živlov AMAVET možnosť získať grant vo výške 1300 eur. Táto finančná podpora bude prínosom pre realizáciu Festivalu 4 živlov AMAVET v roku 2024, ktorý si kladie za cieľ podporiť vedátorské projekty žiakov základných škôl na Slovensku.

Vaša účasť a podpora v hlasovaní nie sú len číslami – sú pre nás znamením, že aj v našom meste existujú fanúšikovia, ktorí chcú podporiť kreatívne a inovatívne vedátorské projekty žiakov. Vďaka vašim hlasom môžeme oživiť atmosféru Festivalu 4 živlov AMAVET a ponúknuť nezabudnuteľný zážitok všetkým jeho návštevníkom.

Veríme, že sa môžeme spojiť s vami a spoločne vytvoriť atmosféru, ktorá nás bude spájať cez lásku k vede a technike. Hlasujte pre Festival 4 živlov AMAVET v Tesco a pomôžte nám dosiahnuť náš cieľ. Budeme vďační za vašu podporu a tešíme sa na spoločné stretnutie na Festivale 4 živlov AMAVET 14. júna 2024 v Bratislave!

Barbora Cíchová