Výsledky I. kola hodnotenia JUNIOR INTERNET

AMAVET pripravuje finále súťažnej konferencie cez internet
Do 15. ročníka súťažnej konferencie prihlásili žiaci základných a stredných škôl 152 prác, čo je o 30 viac ako v predchádzajúcom roku. Do finále súťaže postúpilo na základe hodnotenia v I. kole súťaže 46 projektov. Prehľad postupujúcich projektov do finále súťaže nájdete na webovej stránke súťaže https://bit.ly/ji2020_1kolo.
Finále súťaže v tomto roku usporiadame netradične, a to prvýkrát online formou videokonferencie. Situáciu s koronavírusom neberieme na ľahkú váhu a preto sme sa rozhodli využiť túto príležitosť a priniesť vám najlepšie práce v súťažných kategóriách JuniorWEB, JuniorDESIGN, JuniorAPP, JuniorBLOG, JuniorLEARN a JuniorTEXT priamo do pohodlia vašich detských izieb a obývačiek.
Finále súťaže – videokonferencia sa uskutoční 24. – 25. 4. 2020. Priebeh videokonferencie budete môcť sledovať naživo na našom webe https://www.juniorinternet.sk/online už 24. 4. od 13:00.
Projekt podporil SK-NIC, a.s., WebSupport, s.r.o. a Accenture Nadačný fond – Nadácia Pontis. Novým partnerom súťaže je Affiliate sieť Dognet.
Dávid Richter, riaditeľ súťaže JUNIOR INTERNET, AMAVET