Zvedaví vedci v táboroch s AMAVET-om

Opätovne pripomíname všetkým rodičom a deťom možnosť prihlásenia sa do našich výnimočných vedeckých táborov Zvedavých vedcov.

Naše denné tábory v Rači už praskajú vo švíkoch vo všetkých troch dátumoch, nepremeškajte posledné príležitosti na prihlásenie svojich detí do experimentmi a pokusmi nabitých táborov. Tieto tábory sú nielen plné zábavy, ale aj skvelou príležitosťou na spoznávanie a objavovanie nových vecí. Jedinečný zážitok, ktorý naše tábory ponúkajú, je navrhnutý tak, aby deti učil nielen o vede, ale aj o fungovaní v skupine, ohľaduplnosti a sile priateľstva.

Pre tých, ktorí hľadajú intenzívnejší zážitok, máme pripravený pobytový tábor v Modre v dátumoch 18.-25.8.2024. Tento tábor je obzvlášť atraktívny vďaka tematickým dňom, ktoré zaujmú každé dieťa. Naše aktivity sú starostlivo prispôsobené na vzbudzovanie zvedavosti a podpory kreativity. Deti sa môžu tešiť na rôzne vzrušujúce výlety, túry, kúpanie a samozrejme množstvo vedeckých experimentov. Budeme ubytovaní v penzióne Huncokár, ktorý je situovaný v nádhernom prostredí Malých Karpát. Tento penzión ponúka úplné súkromie a komfort, a deti budú mať zabezpečenú plnú penziu. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť na prihlásenie svojich detí do tábora, ktorý kombinuje zábavu, vzdelávanie a nezabudnuteľné zážitky v krásnom prírodnom prostredí. Tešíme sa na všetkých malých zvedavcov, ktorí sa k nám pripoja na leto plné objavovania a nových priateľstiev!

Tento rok naše tábory podporil Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis Mestská časť Bratislava-Rača. Za ich podporu sme veľmi vďační a tešíme sa na všetky aktivity, ktoré sme si vďaka ich podpore pripravili.

Viac informácií a prihlášky nájdete na našej webovej stránke: https://zvedavivedci.sk/tabory/

Andrea Adamovičová