Cesta za vedou s AMAVET-om

Dávame vám do pozornosti náš web s bohatou ponukou exkurzií – ciest za vedou AMAVET. Šťastie praje pripraveným, preto vám pripomíname, že je vhodný čas na to, aby sme spoločnými silami vymysleli nezabudnuteľnú exkurziu na školský rok 2024/2025.

Nemáte ešte plány? Možno sa obávate komplexného organizovania návštev neznámych destinácií? Našou prioritou je poskytnúť vám široký výber zážitkových a vzdelávacích aktivít, aby sme mohli spolu s vami vytvárať vzrušujúce vzdelávacie zážitky pre vašich žiakov. Sme tu, aby sme vám pomohli s celkovým plánovaním exkurzie, zabezpečením ubytovania, dopravy, poistenia, vstupeniek a sprievodu profesionálnym slovenským sprievodcom, ktorý sa postará o každý detail vašej exkurzie. Nájdete u nás spoľahlivý tím, ktorý vám vždy pomôže a ktorému môžete dôverovať.

Nezmeškajte túto príležitosť vytvoriť niečo výnimočné pre vašich žiakov! Navštívte náš web https://www.amavet.sk/cesty-za-vedou/  a pozrite si našu rozmanitú ponuku exkurzií.

Medzi najvyhľadávanejšiu exkurziu rozhodne patrí švajčiarsky CERN, ktorú sprostredkúvame priamo s odborníkom z centra a ktorá je jedinečnou možnosťou nazrieť do jedného z top vedecko-výskumných pracovísk. Tešiť sa môžete aj z ciest do Francúzska, Talianska, Nemecka, Poľska, Beneluxu, Španielska, Česka,… skrátka, máte si z čoho vyberať.

Ak máte akékoľvek otázky alebo špecifické požiadavky, neváhajte nás kontaktovať mailom: adamovicova@amavet.sk alebo petruskova@amavet.sk, prípadne telefonicky: 0905 506 312

Andrea Adamovičová