Predstavujeme nový dizajn súťaže JI

JUNIOR INTERNET AMAVET ako akcelerátor talentov – I.

Už viackrát sme písali o jedinečnej konferenčnej súťaži JUNIOR INTERNET (JI) ako o odrazovom mostíku do online sveta pre žiakov základných a stredných škôl. Tohtoročné malé jubileum, 15. ročník súťaže, nás vedie aj k bilancovaniu.

Za 15 rokov máme veľmi veľa príkladov, ako AMAVET naštartoval úspešné osudy našej talentovanej mládeže. Jeden, ten najčerstvejší, môžete zhmotnene vidieť v inovovanom logu súťaže JUNIOR INTERNET. Jeho autorom je Samuel Bugeľ, ktorý v roku 2019 zvíťazil v kategórii JuniorDESIGN a získal cenu – stáž počas letných prázdnin v reklamnej agentúre Diorama v Bratislave. Tam pod odborným vedením vzniklo aj nové logo JI. Ako sám povedal „Keď som v apríli cestoval na súťaž AMAVET-u do Bratislavy, vôbec som netušil, ako sa môj život začne meniť.“   Vďaka týmto skúsenostiam Sama prijali do marketingovej agentúry v Košiciach a dnes si plní svoj sen ako junior grafik.

Viac na: https://www.amavet.sk/netusil-som-ako-sa-moj-zivot-zacne-menit/ a https://www.amavet.sk/cena-diorama-na-junior-internete-2019/